Pozytywna Sfera

Kim jestem

Pozytywna sfera to polska marka, którą stworzyłam z myślą o dzieciach, rodzicach i nauczycielach. Pomagam rozwiązać zawiłości i zrozumieć niezrozumiałe zachowania. Podczas warsztatów stacjonarnych wykorzystuję pomoce oraz zabawki wykonane z najlepszą starnnością w Polsce; dzięki czemu cieszę się zaufaniem moich Klientów

W 2020r ukończyłam podyplomowe studia pedagogicznie. Pracę z dziećmi i dorosłymi zaczęłam dość dawno – w 2003r. jako instruktor rekreacji ruchowej ze specjalizacją jazda konna. Od 2018r. rozpoczęłam swoją pedagogiczną przygodę zdobywając tytuł trenera 1 stopnia zajęć ogólnorozwojowych Sensoplastyka®. Następnie po kolei ukończyłam kursy i otrzymałam certyfikaty z:

– bajkoterapii,

– grafomotoryki,

– metod szybkiego uczenia się,

– kodowania,

– terapii ręki i stopy,

– logorytmiki.

Od 2019r. należę do Stowarzyszenia Positive Discipline Association – mam ukończone certyfikowane kursy Edukatora Pozytywnej Dyscypliny dla rodziców oraz Edukatora Pozytywnej Dyscypliny wczesnego dzieciństwa (dla nauczycieli przedszkolnych, opiekunów żłobków i klubików).

W 2020r. zdobyłam tytuł Trenera Umiejętności Społecznych, trenera wspomagania kompetencji kluczowych oraz ukończyłam kursy zakończone certyfikatami:

-„Zespół Aspergera – teoria i obszary terapii”,

– rewalidacja dziecka z Zespołem Aspergera,

– emocje dziecka z Zespołem Aspergera

– metody profilaktyki i terapii uzależnień behawioralnych.

Współpracuję z MSCDN, Pozytywna Dyscyplina dla rodziców; Pozytywna Dyscyplina w szkole. Prywatnie od lat pasjonuje się kreatywną stroną człowieka; zajmuję się rękodziełem, szydełkuję, tworzę dekoracje do pokoi. Przenoszę dzieci w magiczny świat za pomocą bajek, kolorów, zapachów
i smaków; tworzę łapacze snów i zamykam las w słoiku. Od niedawna rozwijam swoją nową pasję, czyli kaligrafię, sketchnoting oraz myślenie wizualne. Jestem miłośnikiem zwierząt zwłaszcza koni i psów. Mam dwóch synów (przedszkolaka i nastolatka) oraz niewidomego teriera.