Pozytywna Sfera
Blog,  Poradnik

Voucher prezentowy dla nauczycieli, rodziców, par

Czy też macie czasem pustkę w głowie co kupić na urodziny, w prezencie ślubnym lub na babyshower? Czy na koniec roku dać kwiaty czy książkę? Ja czasami tak mam.. Może dlatego narodził się pomysł na vouchery prezentowe na warsztaty.

Przed Wami trzy różne rodzaje kuponów, które możecie sprezentować w zależności od okazji: voucher dla nauczycieli, dla par i dla rodziców.

Jak to działa i czym jest

Rzeczywistość jaka jest każdy widzi, a koniec roku zbliża się wielkimi krokami – został tydzień z kawałkiem. Zapewne wielu z Was zastanawia się jak będzie wyglądał ten najbardziej wyczekiwany przez dzieci (i rodziców) dzień w roku. Jak podziękować nauczycielom za ich pracę, wkład w edukację dzieci.

Kwiaty raczej w tym roku nie zdadzą egzaminu, dlatego wymyśliłyśmy coś w zastępstwie:

Oraz

Czym jest nasz voucher? To możliwość wzięcia udziału w dwóch, dowolnie wybrane przez obdarowanego, szkoleń z całej naszej oferty – dodatkowo otrzymacie też przydasiowy narzędziownik.

Jeśli zastanawiacie się, czy takie podziękowanie za miniony rok się spodoba – odpowiedź mam jedną: TAK! Skąd ta moja pewność? Szkolenie to nie tylko nowa wiedza lub jej uporządkowanie, ale również bardzo przydatne zaświadczenie do awansu zawodowego. Nasze warsztaty to nie tylko sucha teoria – dużo ćwiczymy, podajemy przykłady praktyczne oraz na bieżąco odpowiadamy na pytania i sugestie.

Prezent na babyshower lub odwiedziny

Tu do wyboru macie tak: warsztaty dla taty, dla mamy lub dla obydwojga. To idealny prezent dla:

  • młodych rodziców, którzy są pełni pytań,
  • rodziców przedszkolaków, którzy odkrywają świat dziecka po 3 roku życia
  • rodziców szkolniaków – pełni obaw i zaskoczeni zmianami jakie zachodzą w dziecku, które przechodzi z przedszkola do szkoły
  • nastolatków – tu pomagamy rozwikłać zakamarki duszy nastolatka

Warsztaty dla rodziców to indywidualne konsultacje. Jak wygląda takie spotkanie? Zapraszamy rodziców na ustalony z nimi termin, wcześniej prosimy o przygotowanie pytań i wątpliwości abyśmy mogły jak najlepiej przygotować plan warsztatu. Po każdym spotkaniu rodzice otrzymują narzędziownik z praktycznymi ściągawkami.

To wspaniały prezent na ślub, rocznicę czy parapetówkę. Warsztat do apar to nie psychoporada to pozytywne szkolenie, kótre podpowie:

  • jak zbudować pozytywną relację
  • jak słuchać, żeby usłyszeć
  • jak mówić, żeby zostać wysłuchanym
  • jak mądrze kochać i być kochanym
  • jak nie zatracić swojego ja
  • jak szanować siebie i partnera

Po każdym warsztacie para otrzymuje dedykowany narzędziownik 🙂

To tak w dużym skrócie 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *